ID: 17475
Omschrijving
Online veiling in opdracht van belanghebbende. Geveild worden o.a.: lichteffecten, flightcases, PA boxen, karaokesets, DJ sets, lasers, LED parspots, discolampen, actieve boxen, rookmachine, sneeuwmachines, flame masters, versterkers, mobiele geluidsystemen, microfoons, etc.
U kunt nu bieden!
Klik op de website link om direct naar deze veiling te gaan
U kunt nu bieden!